Ana Sayfa

Merhaba ertuğrul Burası 5. etabımız. NEREDE YESEK


ÖZDENOĞLU KONAĞI CAFE RESTORAN - Gümüşhane'nin asırlık konaklarından Özdenoğlu Konağı'nda sabah kalvaltısı yapabilir, öğlen akşam yemekleri yiyebilir, canlı müzik eşliğinde eğlenebilir, şark köşesinde nargile, semaver ve kahve keyfi yapabilirsiniz. 7'den 70'e herkese hizmet eden bu nezih ortamda, zengin yöre tatlarından oluşan kahvaltı, nefis ızgara çeşitleri, yöresel yemekler ve tatlı çeşitlerini bulabilirsiniz.

Şark odası yer sofraları ve Erzurum Köşesi de bulunan 3 katlı konak da 150 iç 150 kişide dış mekana sahiptir. Ayrıca konakta hediyelik eşya reyonu da bulunmaktadır.


ONBİR KARDEŞLER DİNLENME TESİSLERİ - Mescitli Dinlenme Tesisleri, doğanın bin bir güzelliğini yöresel tatların ve nefis ızgara çeşitlerinin eşliğinde sizlere sunuyor. Yazın bahçe keyfi kışın ise otantik bir ortamda yemeğinizi yiyebileceğiniz bir mekan. Yöresel yemeklerden Mantı Çorbası, Kuymak ve Siron belli başlıları. Izgara çeşitlerinin dışında Alabalık'da bulunan tesislerde yılın her mevsiminde misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.


BALYEMEZ KONAĞI ELMALI RESTORAN VE KAFETERYA - Balyemez Cafe&Restaurant öğle ve akşam yemeklerinde yaşam tarzınıza özel şıklığı ile dünya mutfağının en özel lezzetlerini sizin dünyanıza sunuyor. Mutfağına ruhunu katan deneyimli şefler profesyonel bir ekip ile kapalı 300 m2 lik  bir alanda 250 konuğa servis yapabilecek bir kapasiteye sahip.Ayrıca Cafe&Restaurant'ı tercih edenler özel davet ve kutlamalarında bu mekanın tadını sevdikleriyle paylaşmanın yanında şirket eğitimlerinde ve yemeklerinde iş hayatının tüm yoğunluğundan birlikte özgün bir mekanda uzaklaşmanın tadına varacaklar.


RESTORANLAR LİSTESİ :

Özdenoğlu Konağı Cafe Restoran

Adres : Karşıyaka Mahellesi Vadi Sokak

Tel : 213 69 19

www.ozdenoglukonagi.com


Onbir Kardeşler Dinlenme Tesisi

Adres : Mescitli Köyü Mescitli tüneli yanı

Tel : 244 51 01


Balyemezler Konağı

Adres : Özcan Mahallesi Kalederesi Mevkii

Tel : 213 27 28

http://www.balyemezkonagi.com


Lezzet Lokantası

Adres : Atatürk Caddesi No 31

Tel : 213 11 53


Gümüşsaray Aile Lokantası

Adres : Gümüşpetrol Yanı Bağlarbaşı

Tel : 233 75 30


Sevenin Yeri Pide Salonu

Adres : Atatürk Caddesi no:

Tel : 213 56 15


Atalay Kebap Salonu

Atatürk Caddesi No:

Tel : 213 45 75


Hadi şimdi 6. etaba geçelim.

Nerede Konaklayalım?